SK Kuřim Házená

Profil oddílu házené SK Kuřim

Házená působí v Kuřimi více jak 70 let (podrobnou historii kuřimské házené čtěte zde). V současnosti patří mezi největší oddíly na Jižní Moravě a mezi nejúspěšnější oddíly v práci s mládeží. Má okolo 300 členů a každoročně 10 až 12 družstev přihlášených do celostátních soutěží pod Českým svazem házené.

Družstvo mužů hraje druhou ligu, nejvyšší soutěž  z kuřimských kolektivních sportů. V roce 2014 oddíl po dvacetileté odmlce obnovil vedle chlapeckých složek také dívčí házenou. Mládežnická družstva působí v krajských soutěžích.

Kromě soutěží ČSH organizuje oddíl Kuřimskou školní ligu pro děti z desítky základních škol z Kuřimi a okolních obcí, pořádá sportovní a dětské dny, letní tábory pro žákovskou kategorii nebo rockový festival Handec Fest.

Kontakty a více informací

Doporučujeme - přejděte na web kuřimské házené na http://www.hazena-kurim.cz/

Návrat na homepage

Informace

Již od padesátých let v Kuřimi existuje trvalá poptávka veřejnosti po sportovní hale, jejíž absence je jedním z nejviditelnějších problémů města Kuřimi.

Připojte se

Sledujte pozorně projekt sportovní haly v Kuřimi, jak pokračuje čase na www.halakurim.cz

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Máte dotaz, nové zprávy?

Nebojte se a napište nám!

napsat vzkaz

Sportovní klub Kuřim je nezisková organizace s veřejně prospěšnou činností. Sdružuje občany se zájmem o sport a tělovýchovu v Kuřimi od roku 1899.